MORAVIA WOOD - Roubenky

Klasické roubenky přetrvají staletí. Pro důkazy nemusíme chodit daleko. V naší zemi jich máme tisíce.

Pokud chce úspěšný, ekologicky založený muž postavit dům, který bude moci později předat svým dětem, postaví roubenku. Vždyť, co je pro stavbu rodinného domu lepší, než 100% přírodní a obnovitelný materiál?

Dobře postavená roubenka je zárukou komfortního bydlení. Dřevo je vynikající tepelný izolant s nízkou tepelnou vodivostí. Roubenku tedy rychle vytopíte i vyvětráte. V nynější éře neustálého zdražování energií je dobré to mít na paměti. Dřevo v interiéru je balzám na duši. Je krásné, útulné, voňavé a zdraví prospěšné. To Vám potvrdí 4 z 5 alergiků.

Z korku není jen zátka kvalitního vína

V našich roubenkách na vyžádání používáme izolaci ze sypaného korku. Korek je zárukou vynikající tepelné i zvukové izolace. Má také dlouhou životnost a rozměrovou stálost. Neakumuluje v sobě vlhkost. I díky korkové izolaci bude Vaše roubenka dobře „dýchat“.

Zveme Vás do galerie našich vybraných realizovaných roubenek. Zde můžete načerpat inspiraci pro svůj vlastní životní projekt. Dejte šanci ekologicky nezávadnému bydlení – nechte si postavit roubenku od společnosti MORAVIA WOOD.

roubenky dřevostavby roubenky roubenka monarch