Moravia Wood - roubenky

Roubenky jsou domy, které se mnohým vybaví s nádechem historického bydlení, a které je vidět ve skanzenech. Ale současné trendy jsou znovu nakloněny tomuto typu bydlení. Můžeme říci, že prakticky nikdy nevyšly z módy. Naopak mnoho lidí se snaží vracet k přírodním materiálům pro vytváření komfortního bydlení. Čím mimo jiné zaujmou? Jsou to i velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Dřevo je známé tím, že má nízké tepelně vodivé vlastnosti. To oceníte jak v létě tak i v zimě, kdy nedochází k přenášení tepla nebo zimy do samotné stavby. Navíc takové stavby dýchají, což přispívá k lepšímu klimatu bydlení. Bydlení v roubenkách je prostě "in" i po stránce energetických úspor. Firma se stále snaží využívat nové postupy a lepší materiály pro dokonalý výsledek.

Korek jako izolant to nejlepší pro roubenky

Korek je kůrou korkového dubu a lze jej vytěžit aniž pokácíte jediný strom. A právě tento materiál je jednak ekologický, ale zároveň vysoce účinný izolant a to jak pro izolaci tepelnou, tak i zvukovou. Po celou svou dlouhou životnost má stále stejně výborné izolační vlastnosti. A v mnoha případech není třeba chránit tepelnou izolaci parotěsnou folií a neprodyšně tak uzavřít vnitřní prostory staveb. Tím opět umožníme stavbě dýchat tak, jak by správné stavby dýchat měly.

Proč roubenky od Moravia Wood ? Díky široké nabídce roubenek může společnost uspokojit prakticky každého zájemce o tento typ stavby. Podívejte se přímo na stránky dodavatele a jistě si vyberete typ, který vám bude nejvíce vyhovovat.

roubenky dřevostavby roubenky roubenka monarch
Montované domy jsou další možností vaší volby. V nabídce dále najdete chatky, altány, garážová stání, dále pak rekreační chaty včetně atypických chat.