Moravia Wood - chaty pro vaší dovolenou nebo víkend

Rekreační chaty ze dřeva je další způsob jak správně relaxovat. Jde o spojení přírody s přírodním materiálem na stavbu samotné chaty. Právě dřevo je vhodné prakticky do jakéhokoli prostředí. Do hor, k vodě nebo prostě kdekoli kde chcete strávit volný čas. A o rekreačních chatách je možné říci, že jsou fenomenem skoro každého Čecha. Rozdíl mezi zahradní chatkou a rekreační chatkou je v tom, že ta rekreační disponuje vnitřními příčkami a tím umožňuje vnitřní členění na více místností. Můžeme vám nabídnout jak přízemní rekreační chaty, tak i ty patrové. Záleží kolik potřebujete prostoru, a pochopitelně jak velkou máte parcelu k zastavění. 

Jaké možnosti jsou v této oblasti? Můžete si vybrat z typizovaných nabízených rekreačních chat a nebo můžete vyuřít individuální řešení přímo na míru. Moravia Wood vám zhotoví rekreační chatu podle vašich přání a to s půdorysem, který vám nejvíce vyhovuje. Opět si prostě zvolíte, zda preferujete individuální přístup nebo typizované a osvědčené řešení stavby.

chatadřevostavba chatadřevostavba chaty

Nenechte si ujít příležitost a podívejte se do fotogalerie chat. Nabídka je opravdu široká a navíc již bylo zmíněno, že lze zhotovit prakticky jakýkoliv atyp.