MORAVIA WOOD - Doplňkové dřevostavby

Jsme specialisté na velké i malé dřevostavby. Naši spokojení klienti, kterým jsme postavili rodinný dům, nás často dodatečně požádají, abychom jim ze dřeva ještě postavili garážové stání, případně zahradní domek. Dobře promyšlená a pečlivě vyprojektovaná malá dřevostavba se může stát ozdobou i na Vaší zahradě.

Garáže a garážová stání

Nechávat svůj rodinný vůz stát jen tak pod širým nebem je při dnešních výkyvech počasí velký hazard. Vaše auto by mělo „odpočívat v pokoji“ přinejmenším pod krytým garážovým stáním. V naší nabídce najdete jak plnohodnotné garáže (pro 1-2 vozy) tak krytá garážová stání. Výhodou přístřešků (krytých gar. stání) je jejich vysoká variabilita. Tak například, přístřešek s pultovou střechou můžete kdykoli přistavět k boční stěně Vašeho rodinného domu. A modulové přístřešky vyrobené z masivních smrkových hranolů lze zase vzájemně v libovolném množství propojit, takže pod nimi můžete postupně zaparkovat celou Vaši rodinnou (firemní) flotilu. Vyberte si z naší nabídky garáží a garážových stání

 garážgarážové stání

Zahradní domky

Velkou výhodou zahradních domků je jejich univerzální využití. Záleží totiž čistě na Vaší představivosti anebo vezmeme-li to pragmaticky, na Vašich potřebách. V naší nabídce najdete 19 zahradních domků, některé s terasou nebo s přístavbou. Každý zahradní domek nabízíme v několika různých velikostech a tloušťkách stěn. Pořiďte si jednoduchý zahradní domek ze dřeva a jednou provždy přestaňte řešit, kam umístíte veškeré svoje zahradní vybavení.

zahradní domekaltán