Další dřevostavby

Sortiment dřevostaveb je velmi široký a je jen za nás zákaznících co si vybereme. Obecně lze říci, že vybrat si přírodní materiál je sázka na jistotu a nemůžeme se splést. A dřevo na stavbu je velmi dobrým materiálem a to jak z ekonomického tak i estetického pohledu. Navíc velmi snadno se udržuje a vydrží opravdu hodně. 

Garáže a garážová stání

První zmíněnou kategorií jsou garáže. Jednoduché stavby pro auta. Zvolit je možné ze dvou rozměrů a to 350x500 cm nebo 600x500 cm. Tato stavba je vhodná jako vedlejší stavba u montovaného domu či roubenky. Bude esteticky ladit s hlavní obytnou budovou. Pokud vám vyhovuje spíše garážové stání, tedy krytý přístřešek pro auto, je zde opět na výběr. jednak můžete zvolit garážové stání pro jedno nebo dvě auta, a také typ garážového stání může být buď klasické nebo francouzský přístřešek. 

 garážgarážové stání

Zahradní domky a altány

Tuto kategorii reprezentují dětské domečky na hraní, altány a zahradní domky či chatky. I zde je konstrukce velmi jednoduchá, ale zároveň v mnoha proměnách a variantách aby si vybral opravdu každý. Altány vám zpříjemní posezení na zahradě v případě nepřízně počasí, a to ať jde o déšť či polední slunce.
Zahradní domky jsou pak více účelové, neboť poslouží na uskladnění veškerého zahradního vybavení od užitkového vybavení jako jsou sekačky, křovinořezy a další nářadí po uskladnění jízdních kol, zahradního nábytku a mnoha dalších věcí. I přes relativně malé rozměry zde toho uskladníte opravdu horně.  

zahradní domekaltán